MAKSİ-PRESS
Güçlü matbaa ve seri grafik boya sökücü. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
PRES OIL
Oluklu kutu mukavva sektörü için geliştirilmiş yağ bırakma oranı yüksek boya sökücü. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
PRINT-101
Matbaa sektörü için geliştirilmiş matbaa mürekkep sökücü. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
PRINT-102
Matbaa sektörü için geliştirilmiş matbaa mürekkep sökücü. Yağ bırakma oranı diğerine oranla daha düşüktür.Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
PAINT-ALL
Solvent bazlı metal yüzey boya sökücü. Çift katmanlı doyma oranı olmayan ürün sayesinde metal parçalar üzerinden boyayı kalıp halinde sökebilirsiniz.
CLEAN POWDER
Elektrikli cihazların toz ve rutubet gidericisi. Elektronik kart temizleyici olarak da kullanılabilir. Çalışır durumda dahi temizlik imkanı sağlar. Kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozyona yol açmaz.
DEFENDER
Elektrikli cihazlar için geliştirilmiş koruyucu. Toz ve rutubete karşı ince bir film tabakasıyla uygulanan yüzeyi korur. Kirlenmeyi geciktirir.
DEFENDER EXTRA
Metal kalıp koruyucu. Metal kalıp ve parçaların rutubetten dolayı korozyona uğramasını engelleyici bir film tabakasıyla kaplar. Kalıplarınızı uzun süre güvenle korur.
PRO 22
Uçuculuğu yüksek metal yağ sökücü solvent. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
ÖZEL SOLVENTLER
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz