SOLEX-CLEAN
Metal sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinden silme yöntemi ile yağı sökmek amaçlı olarak kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
SOLEX-CLEANER
Metal sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinden daldırma yöntemi ile yağı sökmek amaçlı olarak kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
SOLEX- AUTO
Otomotiv sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinde daldırma, silme ve püskürtme olmak üzere üç ayrı yöntemle de karbonlaşmış yağları sökmek amaçlı olarak kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
SOLEX-MACHINE
Tekstil sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Örme ve dokuma makinelerinin iç ve dış aksamlarının temizliğinde monte vaziyette dahi güvenle kullanım imkanı sağlar. Hassas metaller üzerinde korozif etkisi yoktur. Silme, püskürtme ve daldırma olmak üzere üç ayrı yöntemle de kullanılabilir. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
EMP-23
Emprime baskı sektörü için geliştirilmiş tabla ve masa temizleyici. Geliştirilmiş formülü sayesinde kurumuş, kemikleşmiş boya ve tutkal kalıntılarını temizler ve atar. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
SOLEX ÇEŞİTLERİ
EMP-VIP
Emprime baskı sektörü için geliştirilmiş ipek kalıp temizleyici. İpek kalıplarının renk değişimi ve temizlik aşamasında boyadan arındırılması için kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz