AB Standartlarında Üretim

Üretici bir firma olarak üretmekte olduğumuz ürünlerin ana çıkış noktası Avrupa birliği uyum yasalarına uygun olarak hazırlanmasıdır. Geliştirilen formülleri sayesinde insan sağlığını  olumsuz yönde etkilemeden, doğayla barışık kalarak sizi ve çevrenizi korur.
 
 
Özel Üretim Ürünler

Füzyon Kimya olarak tüm sektörlere uygun özel çözümler sunmakta ve özel üretimler gerçekleştirmekteyiz.AR-GE birimimiz tarafından ihtiyaçlarınız araştırılmakta ve gerekli deneyler ardından sizlere sunulmaktdır.

 
Hizmet Politikamız

·  Geniş Ürün Gamı
·  Özel Çözümler
·  Ekonomik Atılım
·  Geniş Dağıtım Ağı
Özel Üretim Ne Demektir?

Kurum ve kişiye özel ,hususi.Kısacası sizlerin özel ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen ve dikkate değer üretim anlayışı ile üretim yapmaktayız.Muadillerinden üstün ve ekonomik çzöümler ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Havayolu, Hafif Silah Sanayi,Ağır Silah Sanayi,Kuyumculuk,Medikal,Paslanmaz Çelik Sanayi için özel çözümler sunmaktayız.
İhtiyaçlarınızın özüne inerek Laboratuarımızda yapılan ince tetkikler sonunda istenilen düzeyde üretilen sipraişleriniz gerekli standartlara uygun olarak son kullanıma sonulmaktdır.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
Füzyon Kimyevi Maddeler Turizm Oto İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

CopyrightÓ2009 Tasarım ve Barındırma Alperence Web Hizmetleri
Kaynak Belirtilmeden İçeriğin Kullanılması Yasaktır

Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz