Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
Hakkımızda

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir. Her müşterinize tek müşterinizmiş hissini yaşattığınızda zafer sizin demektir…
Üretici bir firma olarak üretmekte olduğumuz ürünlerin ana çıkış noktası Avrupa birliği uyum yasalarına uygun olarak hazırlanmasıdır. Geliştirilen formülleri sayesinde insan sağlığını  olumsuz yönde etkilemeden, doğayla barışık kalarak sizi ve çevrenizi korur.
Dün, bugün ve gelecek…

Çok genç olmasına rağmen Füzyon Kimya dinamik yapısı sayesinde sektörde kısa zamanda söz sahibi olmuştur. Yapmış olduğu yatırımlar ve gelişimler sonucu olarak da bir çok alanda bakım kimyasalları sektörüne öncülük etmektedir. Gelişmekte olan pazarlama ağıyla da bu gün Marmara bölgesi başta olmak üzere İç Anadolu ve Akdenize kadar etkin dağıtım kanallarını kullanarak ürünlerini kullanıcılara sunabilmektedir. Hedef kitle olarak sanayi ve hizmet sektörünü seçmiş  olan firmamızın amaç ve hedefleri doğrultusunda ilerleyişi başarıyla devam  etmektedir.

Füzyon Kimya’da ;
“Başarının Doyma Oranı Yoktur…”
f
   üzyon Kimya 2004 yılında endüstriyel bakım kimyasalları alanında  yapmış olduğu yatırımlarla Türkiye’de gelişmekte olan bu sektöre büyük yenilikler getirerek, toplam kalite yönetimini benimsemiş      bir firma anlayışıyla hareket etmektedir. Araştırma ve geliştirmeğe önem veren firmamızda öncelikle amacımız; hızla gelişmekte olan teknolojiden her anlamda faydalanarak değerli müşterilerimize en yüksek kalitedeki hizmeti en düşük maliyetlerle sunabilmektir.
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz
Link Paylaşımı