MİNE
Direk olarak kullanılabilen cilt temizlik sıvısı. Ofis ortamlarında çalışan personele yönelik olarak üretilmiştir. İçeriğindeki yoğun nemlendiriciler sayesinde elde doğal bir yumuşaklık bırakarak çatlamasını önler.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
ADA
Direk olarak kullanılabilen genel temizlik ürünü. Temizlik firmalarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Zemin ve halı temizliğinde kullanılır. Köpürme oranı yüksek ve hoş kokuludur.
GREN OXİ-ACTİON (GRANÜR)
Oksijenli leke çıkarıcı. Çözülmesi zor lekelerde son derece etkilidir. Yağ, kir, kan …v.s gibi lekeleri uygulandığı yüzeye zarar vermeden temizler.
GREN OXİ-ACTİON (SIVI)
Oksijenli leke çıkarıcı. Sıvı olma avantajıyla her yerde kolay kullanım imkanı sağlar. Çözülmesi zor lekelerde son derece etkilidir. Yağ, kir, kan … v.s gibi lekeleri uygulandığı yüzeye zarar vermeden temizler.
GREN-FRESH AİR
Oda parfümü, koku giderici. Alkollü ve alkolsüz olmak üzere ili çeşittir. Zengin koku seçenekleriyle sizi özel kılar. Ferah bir çalışma ortamı sağlar.
GENEL HİJYEN - EXTRA
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz