PUFFY
Konsantre yağ sökücü cilt temizlik ürünü. Yoğun yağlı ortamlarda çalışan personelin cildini tahriş edebilecek fiziksel etkilere ihtiyaç duymadan yağı söker. Formülünde ki yoğun nemlendiriciler sayesinde de sağlıklı bir temizlik sağlar.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
HYPER HYGIENE
Konsantre yağ ve kir sökücü dezenfektan. Gıda sektörüne yönelik olarak geliştirilmiş formülü sayesinde ağır gıda yağlarını temizlemede kullanılır. Dezenfektan özelliği sayesinde de temizlik sonrası bakteri oluşumunu engeller.
AQUA
Süper konsantre çok amaçlı genel yüzey temizleyici. Bir çok temizlik ürününün işini tek başına yapar. Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde farklı seyrelme oranlarıyla size kolaylık ve ekonomiklik sağlar. İsteğe bağlı olarak ayarlanabilen esans seçenekleriyle yalnız size özel olabilir
OCEANS
Konsantre sanayi tipi bulaşık makine temizleyici ve parlatıcı. Temizleme ve parlatma işini farklı seyrelme oranlarıyla tek başına yapar. Temizlik sonrası kimyasal tortu bırakmadığından sağlığınızı riske atmaz. Tek ürün avantajıyla çok ekonomiktir.
ANTI-BACTERIA
Süper konsantre genel yüzey dezenfektanı. Gıda sektörü için geliştirilmiş formülü sayesinde bakterilerin oluşumunu engeller.
HYGIENE
Cilt temizlik dezenfektanı. Bulaşıcı hastalıklara sebebiyet veren bakterilerin bir çoğu üzerinde etkili olan cilt dezenfektanıdır.
FLAT-OUT
Konsantre karbonlaşmış gıda yağı sökücü. Mutfak departmanlarında oluşmuş olan yanık yağların kolaylıkla sökülmesi için geliştirilmiştir.
CRUX
Konsantre pisuvar temizleyici. Tuvalet, banyo, pisuvar gibi alanları dezenfekte ederek kötü koku oluşumunu engeller. Kir, kireç, tortu … v.s gibi kalıntıların temizlenmesini sağlamakla birlikte gider açıcı olarak da kullanılır.
INSTEAD
Konsantre taksi makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yağ sökücü. Makinenizin çalışma prensibine uygun olarak üretildiğinden köpüğü kontrollüdür.
BIG-SUN
Elde bulaşık yıkama sıvısı. Kolay durulanır ve tortu bırakmaz. İçindeki yoğun nemlendiriciler sayesinde  elde çatlama yapmaz.
GENEL HİJYEN
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz