SHINE
Klima sistemlerinin periyodik bakımları için geliştirilmiş asit içermeyen konsantre alüminyum yüzey temizleyici ve parlatıcısı. Hiçbir fiziksel etkiye ihtiyaç duymadan alüminyum parçaları temizler ve parlatır.
Sitemize Hoşgeldiniz
www.fuzyonkimya.com.tr

Başarı ayrıntılarda saklıdır ve ayrıntılar bir yap-bozun her bir parçasıdır.Yap-bozu tamamladığınızda bir müşteriniz var demektir.
Ò
ANA SAYFA        HAKKIMIZDA           BELGELER       REFERANSLAR       İLETİŞİM
HYPER
Makine revizyonları ve üretim aşamasında oluşmuş olan yağ tabakalarının giderilmesi için geliştirilmiş süper konsantre su bazlı yağ sökücü. Ayrıca su bazlı mürekkeplerin temizliğinde de kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri maddelerin yaptığı işi yapar. Fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir. Çözemeyeceği hiçbir yağ lekesi yoktur.
DARK
Boya ve kaplama öncesi olması gereken dört ana işlemi tek başına yapabilen metal yüzey hazırlayıcı. Yüzeyde yağ varsa yağı alır, pas varsa pası alır, yüzeyi mikroskobik ölçüde aşındırarak boyanın yüzeye daha iyi tutunmasını sağlayacak bir zemin hazırlar ve son olarak da boya sonrası nem ve rutubetten dolayı kabarmasını önlemek için fosfat tabakası ile kaplar. Konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir.
HARD DARK
Boya ve kaplama öncesi olması gereken dört işlemden ; yağ alma, aşındırma ve fosfat kaplama işlemlerini tek başına yapar. Sadece pası almaz. Bu nedenle pası bulunmayan parçaların işlenmesinde kullanılması önerilir. Konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir.
DARK WARM
Bakır ve pirinç yüze temizleyici ve parlatıcısı. Metal üzerinde oluşmuş olan kabarmaları yok eder. Konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir.
DARK CLEAN
Kaynak lekelerinin temizlenmesi amacıyla geliştirilmiş konsantre su bazlı sökücü.
CURB 2000
Tüm ısıtma ve soğutma sistemleri için geliştirilmiş konsantre kireç, yosun ve tortu arındırıcı. Sisteminizdeki hassas metallere zarar vermeden oluşan probleme doğrudan çözüm sağlar.
CURB
Süper konsantre kireç önleyici. Temizlenen sistemde bulunan suyun içindeki kireç oluşumunu engelleyerek kireç probleminizi ortadan kaldırır.
CURBY
Ağır yağlı yüzeyler için geliştirilmiş konsantre güçlü yağ sökücü
MET - FE.FA
Vibrasyon ve ultrasonik makinelerinin parça temizliği aşamasında kullanılan süper konsantre köpüğü kontrollü yağ sökücü. Daha çok madeni eşya üretimi sırasında parçalara bulaşan polisaj yağlarını sökmede kullanılır.
ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER VE SÖKÜCÜLER
Ürün Grupları

Genel Hijyen

Genel Hijyen-Extra

Endüstriyel Çözücüler

Solexler

Özel Solventler

Özel Üretim

Sık Sorulanlar

Misyonumuz-Vizyonumuz